Zuzuazuzu

Pravé jméno : Eliška
Přezdívka: Elda, Elí,...
Pohlaví: Dívka
Věk: 13
Bydliště: Praha 4, Braník

Něco o mě..

Jsem milá, přátelská, někdy až moc důvěřivá a to se mi často vymstívá. Mám ráda soutěže..Sport je můj věčný přítel, ale leností také nepohrdnu x). No zkrátka jsem jeden velký talent. :D

 

Co mám ráda

Už o narození miluju psi. Je to moje nejoblíbenější zvíře, ale bohužel žádného nemám, ale asi to nějak souvisí s naším malým bytečkem, ve kterém bydlí celých 5 osob a jedno morče.^^ Naše morčátko úplně zbožňuju. Jmenuje se Žužu (a tady je další důkaz, jak velký mám talent - tentokrát na jeména).
Jinak mám ráda jídlo. Tím se dokážu zabavit na dlouhou dobu. Potom mám ráda lidi, co si nemyslí že jsou něco víc, co nelžou a jsou přátelští.

 

Grafika

Grafika je mým velkým přítelem, který nikdy nezklame^^.
Dostala jsem se k ní už za mlada, když jsem experimentovala s Wodem nebo Powerpointem. A vždycky mě velmi bavilo upravovat Pfka k Vánocům...
Když jsem se dostala na howrse, strašně mě zaujaly prezentace od Gipsík, tak jsem začala hledat po internetu nějaké grafické editory.
Začala jsem teda tvořit v PhotoFiltre7. Sice není nějaký extra nóbl, ale grafika z něj celkem ujde (ale říkám vám, záleží také hodně na člověku).
V letošním roce (červen 2013) jsem začala tvořit v RWP, a to díky jednomu úžasnému človíčkovy - jura24. Stala se mým velkým vzorem, ale štyl jsem si nechala svůj. ;)

 

Co ještě dodat..??

Snad to, že se s vámi ráda spřátelím^^ Tak napište na howrse ;)

 

Zuzuazuzu

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.